Firma Valor CNC

Cięcie laserem - miedź

Profesjonalne wycinanie kształtów innowacyjną metodą laserową – firma Valor

Proces produkcji metalowych elementów konstrukcyjnych to obszar działań, którymi zajmujemy się w naszej firmie. Naszym klientom oferujemy cięcie blachy miedzianej, aluminiowej, nierdzewnej i stalowej innowacyjną metodą laserową. Technologia ta pozwala na uzyskanie równych, gładkich powierzchni oraz wysokiej jakości krawędzi, które nie muszą być poddawane żadnym, dodatkowym obróbkom. Wyprodukowane przez nas metalowe elementy, to gotowe produkty montażowe. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody fiber jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt – tworzymy elementy o różnych kształtach i wymiarach, zapewniając wysoką jakość i precyzyjne, staranne przycięcia.

Cięcie miedzi i mosiądzu odbywa się przy wykorzystaniu zautomatyzowanych urządzeń – cała procedura produkcji rozpoczyna się od przygotowania projektu, który następnie zostaje przetworzony do wersji cyfrowej i w takiej formie trafia do komputera maszyny. Na tym etapie rozpoczyna się produkcja metalowych części konstrukcyjnych. Gwarantujemy staranne wycięcie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego kształtu. Dzięki wykorzystaniu wiązki lasera produkcja przebiega sprawnie i nie zajmuje wiele czasu. Ta innowacyjna metoda jest niezwykle staranna – efekt finalny jest wiernym odzwierciedleniem założeń zawartych w projekcie.

cięcie laserem fiber

Cięcie laserem blachy miedzianej – perfekcja wykonania

Oferujemy cięcie blach miedzianych, stalowych, nierdzewnych, aluminiowych oraz wykonanych z mosiądzu. Dysponujemy kadrą profesjonalistów oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Gwarantujemy perfekcyjne, kompleksowe działania oraz szybką realizację zleceń. Gotowe materiały odznaczają się gładką, czystą strukturą i bardzo dobrym wyprofilowaniem. Produkowane przez nas części mogą również posiadać wąskie otwory, mniejsze niż grubość blachy. Tworzone przez nas metalowe elementy nie potrzebują żadnych dodatkowych obróbek. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu kształtów oraz wąskim szczelinom cięcia zapewniamy także optymalne, ekonomiczne zużycie materiałów.

cięcie laserowe

W naszej ofercie znajduje się cięcie laserem mosiądzu i miedzi, gięcie blach, malowanie proszkowe oraz obróbka laserowa metali. Nasze działania skupiają się na dostarczaniu gotowych rozwiązań, które charakteryzują się wysoką jakością i starannym, dokładnym wykonaniem. Zapewniamy możliwość wycięcia dowolnie wybranych kształtów, nawet najbardziej skomplikowanych. Zajmujemy się również produkcją detalicznych elementów metalowych. Wykorzystanie innowacyjnej technologii fiber pozwala nam na dostarczanie profesjonalnych metalowych elementów konstrukcyjnych.

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory