Firma Valor CNC

Cięcie stali nierdzewnej laserem

Precyzyjne cięcie stali nierdzewnej wiązką lasera - innowacyjny system produkcji

W naszej ofercie znajdziesz cięcie laserem stali nierdzewnej, które wykonywane jest za pomocą zautomatyzowanych, nowoczesnych maszyn. Zapewniamy solidne, precyzyjnie przycięte elementy, które są w pełni powtarzalne. Maksymalny materiał roboczy wynosi 3000 na 1500 mm. Zoptymalizowane rozłożenie elementów na arkuszu blachy umożliwia znaczne zaoszczędzenie materiału i znacząco skraca czas produkcji. Każdy, nawet najmniejszy detal jest tworzony precyzyjnie, czego efektem jest otrzymanie gładkiej, czystej struktury o starannie wyprofilowanych liniach i równych, płynnych krawędziach.

Wycinanie laserowe stali nierdzewnej rozpoczyna się od przedstawienia koncepcji określającej kształt i wymiary, jakie ma posiadać wytworzony element. Następnie nasi doświadczeni pracownicy tworzą projekt, w którym doprecyzowują i określają wszelkie szczegóły i przetwarzają go na zapis cyfrowy. W takiej formie trafia on do systemu maszyny, która odzwierciedla założenie i rozpoczyna proces produkcji. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane urządzenia tworzą w wysoce precyzyjny, staranny sposób określone kształty – to niezwykle efektowny, szybki i kompleksowy sposób produkcji.
cięcie stali

Cięcie stali nierdzewnej – profesjonalny proces produkcji, wykorzystujący wiązkę lasera

Cięcie stali nierdzewnej innowacyjną techniką, wykorzystującą wiązkę lasera to proces, który odznacza się wydajnością oraz stosunkowo krótkim czasem produkcji. To, co wyróżnia tę metodę to przede wszystkim elastyczność wycięć, dzięki którym nawet najmniejszy detal odznacza się precyzyjnym odzwierciedleniem projektu – gładkie, czyste linie i doskonałe wyprofilowanie sprawia, że gotowy produkt nie potrzebuje już żadnych dodatkowych szlifów i obróbek. Wycinanie odznacza się także niskim poborem mocy oraz produkcją elementów o dowolnych kształtach i wymiarach.
cięcie stali

Cięcie stali (nierdzewki) laserem to profesjonalny rodzaj obróbki, którego efektem finalnym jest wysokiej jakości, precyzyjnie przycięty element o gładkiej, równomiernej strukturze. Proces wycinania wiązką lasera to bardzo dobra alternatywa dla obróbki skrawaniem. Metoda ta odznacza się stuprocentową powtarzalnością produkcji wyciętych elementów, nawet tych o nieregularnych, skomplikowanych kształtach. Technologia ta zapewnia także możliwość wycięcia małych, wąskich otworów, które są mniejsze niż grubość materiału roboczego. To profesjonalne, wysoce wydajne rozwiązanie, które zapewnia dokładność przycięć i doskonałe wyprofilowanie. Nasz cennik jest bardzo atrakcyjny – zapraszamy do współpracy!

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory