Firma Valor CNC

Cięcie laserem - żeliwo

Profesjonalne usługi cięcia metalu metodą laserową

Laserowa obróbka powierzchniowa żeliw to innowacyjne działania, które oferujemy naszym klientom. Zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem oraz nowoczesna flota urządzeń pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Technika wykorzystująca wiązkę lasera zapewnia dokładność oraz wysoką jakość – gładkie, czyste powierzchnie oraz bardzo dobre wyprofilowanie. W naszej ofercie znajduje się także cięcie stalowych, nierdzewnych oraz aluminiowych blach, których powierzchnia robocza wynosi 3000 x 1500 mm. Wykonujemy także wycięcia rur i zamkniętych profili, które są stworzone z takich tworzyw jak: miedź, mosiądz czy aluminium.

Obróbka laserowa żeliwa to działanie, którego efektem jest gładka, czysta nawierzchnia i wysoka jakość krawędzi, które nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów szlifowania. Nasze usługi wycinania elementów metalowych wiązką lasera odznaczają się precyzją i wysoką jakością wykonania. Zapewniamy powtarzalność ciętych kształtów i produkcje seryjne. Dysponujemy innowacyjnymi zautomatyzowanymi maszynami, których działania odznaczają się wydajnością i stosunkowo szybkim czasem pracy. Produkujemy elementy konstrukcyjne o różnych kształtach i wymiarach, które są gotowe do bezpośredniego montażu.

 
cięcie laserem fiber 

Laserowa obróbka powierzchniowa żeliw – profesjonalne, precyzyjne działania i seryjność produkcji

Laserowa obróbka powierzchniowa żeliw to proces, który nie generuje dużych kosztów – niskie pobory mocy zapewniają precyzyjną, dokładną produkcję w stosunkowo krótkim czasie. Połączenie wiązki lasera z mieszanką gazu daje efekt wysokiej jakości obróbki metalu przy niewielkich ilościach ubytku oraz braku wad w strukturze materiału. Nasze metody pozwalają uniknąć rys, pęknięć i zadrapań na materiale – oddając do użytku gładką, równą warstwę. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania produkcyjne, dzięki którym finalny efekt odznacza się wydajnością oraz wysoką jakością.

 
cięcie laserowe 

Obróbka laserowa żeliwa, cięcie stali nierdzewnej, aluminium, miedzi – nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i szybkiej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem oraz maszynami wyposażonymi w sterowanie cyfrowe, dzięki czemu proces produkcji odznacza się starannym, precyzyjnym i sprawnym działaniem. Nasza oferta obejmuje usługi cięcia laserem w innowacyjnej technologii fiber oraz wycinanie elementów metalowych metodą CO2. Oferujemy także usługi gięcia blach, malowania proszkowego oraz frezowanie i toczenie cnc. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb – zapraszamy!

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory