Firma Valor CNC

Cięcie laserem Częstochowa

Profesjonalne usługi cięcia laserem

Firma Valor - oferuje profesjonalne usługi produkcyjne. Zespół specjalistów i innowacyjny park maszynowy umożliwiają staranne i szybkie wykonanie powierzonych nam zleceń. Zapewniamy cięcie laserem blach nierdzewnych, aluminiowych i stalowych. Gwarantujemy najwyższą jakość i gładkie, czyste nawierzchnie gotowych elementów konstrukcyjnych. Jesteśmy w stanie wyciąć każdy, nawet najbardziej skomplikowany kształt. Maksymalna wartość obszaru roboczego wynosi 3000 x 1500 mm. Oferujemy stuprocentową powtarzalność produkcji metalowych części, które są gotowe do bezpośredniego montażu.

Cięcie laserem to innowacyjna metoda produkcji metalowych konstrukcji, gwarantująca szybkie i staranne wykonanie – nasza oferta dedykowana jest do przedsiębiorców z Częstochowy i okolic. Zapewniamy produkcje seryjne oraz wierne odzwierciedlenie przedstawionej nam koncepcji – działamy w oparciu o najwyższe standardy, gwarantując naszym klientom profesjonalne, gotowe części montażowe. Proste, równe linie oraz wysoka jakość krawędzi sprawia, że wycięte elementy nie muszą być poddane żadnym dodatkowych obróbkom. Odbiorcom naszych usług oferujemy wysokojakościowy produkt, gotowy do bezpośredniego wykorzystania.


giecie_blach 

Cięcia laserem – usługi kierowane do klientów z Częstochowy

Cięcie laserem zapewnia wydajne działanie i szybkość produkcji – niski pobór mocy zapewnia niewielkie koszty, a jednocześnie umożliwia staranną produkcję gotowych elementów konstrukcyjnych – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z Częstochowy i okolic. Zapewniamy możliwość wycinania wąskich otworów, nawet w bardzo grubych nawierzchniach oraz optymalne zużycie materiału, dzięki wykorzystaniu wąskich szczelin cięcia. Współpraca z naszym zespołem polega na przedstawieniu koncepcji, która następnie zostaje przetworzona do formy cyfrowego projektu i wgrana do komputera maszyny.

Proces cyfrowego sterowania zapewnia perfekcję wykonania, która uwidacznia się w gładkich, czystych nawierzchniach, prostych liniach i starannie wyprofilowanych krawędziach. Cięcie laserem to innowacyjna metoda, która daje gwarancję skróconego czasu produkcji oraz znacznie obniża jego koszty. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług osoby prowadzące działalność przemysłową na terenie Częstochowy i okolic.

Zobacz także:

Cięcie laserem woj. Śląskie Cięcie laserem Katowice Cięcie laserem Bielsko-Biała

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory