Firma Valor CNC

Cięcie laserem Kraków

Innowacyjna technologia wykorzystująca wiązkę lasera do precyzyjnych cięć blachy – usługi dla klientów z Krakowa

Cięcie laserem to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na wyprodukowanie solidnych, równych części metalowych, gotowych do bezpośredniego użytku. Odbiorcom naszych usług zapewniamy precyzyjne wykonanie oraz dobór materiałów najwyższej jakości – zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Nasi klienci to przedsiębiorcy z miast takich jak Kraków, Wrocław, czy Warszawa. Pracujemy na materiale roboczym, którego maksymalna wartość wynosi 3000 x 1500 mm. Oferujemy wycinanie metalowych elementów konstrukcyjnych z blachy aluminiowej, stalowej i nierdzewnej. Gwarantujemy stuprocentową powtarzalność wyprodukowanych elementów oraz efekt końcowy adekwatny do przedstawionej koncepcji.

Wycinanie laserowe to stosunkowo tani sposób na produkcję materiałów montażowych, które odznaczają się solidnym wykonaniem i precyzyjnym cięciem. Do wytworzenia metalowych elementów wykorzystujemy innowacyjną technologię Fiber oraz sprawdzoną, wydajną metodę ciecia CO2. Zapraszamy klientów z Krakowa do zapoznania się z naszymi usługami. Cechuje nas profesjonalizm oraz solidność. Odbiorcom naszych usług pomagamy również w stworzeniu szczegółowego projektu, który następnie zostaje wgrany do systemu maszyny w formie zapisu cyfrowego, czego efektem jest uzyskanie części o właściwym kształcie i wymiarach.
wyginanie-blach

Laserowe cięcie blach aluminiowych, nierdzewnych i stalowych – oferta dla klientów z Krakowa

Cięcie rur i profili zamkniętych laserem to proces, który pozwala na znaczne zaoszczędzenie czasu produkcji, przy jednoczesnym wykorzystaniu niskiego poboru mocy. Wąskie szczeliny cięcia pozwalają na zmniejszenie ilości odpadów powstałych podczas wycinania. Jest to również bardzo dobre rozwiązanie, które pozwala na optymalne zużycie materiału. Klientom z Krakowa zapewniamy wysoki standard usług oraz szybki czas realizacji zleceń. Gotowe do użytku części montażowe odznaczają się gładką i czystą strukturą oraz doskonałym wyprofilowaniem – równo przycięte krawędzie nie wymagają żadnych dodatkowych czynności wykończeniowych. Odbiorcom naszych usług przedstawiamy wysokiej jakości, precyzyjnie wykonany gotowy produkt.

Cięcie laserowe to innowacyjna metoda, która zapewnia możliwość wyprodukowania każdego elementu, o dowolnie wybranym kształcie i rozmiarze. Gwarantujemy atrakcyjny cennik - zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Małopolska

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory