Firma Valor CNC

Cięcie laserem woj. Małopolskie

Profesjonalne usługi cięcia blach – oferta dla klientów z małopolski

Firma Valor oferuje kompleksowe usługi produkcji metalowych części montażowych. Zajmujemy się każdym etapem prac – od stworzenia szczegółowego projektu aż po jego realizację. Laserowe cięcie blach to innowacyjna metoda, która pozwala na znaczne zaoszczędzenie kosztów, przy jednoczesnym nierezygnowaniu z wysokiej jakości wytworzonych elementów. Podczas produkcji wykorzystujemy nowoczesną metodę Fiber oraz niezawodną technikę wycinania CO2. Naszym klientom z województw takich jak Małopolska zapewniamy możliwość wyprodukowania części o każdym rozmiarze i kształcie. Gwarantujemy również stuprocentową powtarzalność wyprodukowanych części montażowych.

Cięcie laserowe blach aluminiowych, nierdzewnych oraz stalowych to proces produkcji, który zapewnia precyzję wykonania – gładkie, czyste powierzchnie i równe linie. Wytworzone elementy konstrukcyjne są gotowe do bezpośredniego użycia. Nasze usługi oferujemy klientom z całego województwa małopolskiego. Gwarantujemy optymalne zużycie materiałów, dzięki odpowiedniemu rozłożeniu elementów na arkuszu blachy. Nasze działania umożliwiają również wycięcie wąskich szczelin i otworów oraz wycięcie części o dowolnych kształtach i rozmiarach. To ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na znaczne ograniczenie kosztów, przy jednoczesnym wykorzystaniu niewielkiej mocy lasera.
ciecie-laserem

Laserowe cięcie blach – innowacyjna technologia produkcyjna dedykowana klientom z małopolski

Cięcie laserem pozwala na uzyskanie starannie wykonanych, precyzyjnych kształtów. Oferujemy nowoczesne technologie wycinania elementów metalowych, które dedykujemy przedsiębiorcom oraz firmom budowlanym z całej małopolski. Cechuje nas rzetelność oraz szybki czas realizacji zleceń. Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości materiałach, które pozyskujemy od sprawdzonych, renomowanych dostawców. Metalowe powierzchnie wykonane wysoce estetycznie oraz odznaczają się niezawodnym działaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – zapewniamy produkcję części montażowych najwyższej jakości.

Cięcie laserowe pozwala na uzyskanie wysokojakościowych, solidnych elementów konstrukcyjnych, zgodnych z przedstawionym projektem. Zapewniamy oszczędne gospodarowanie materiałem oraz wysoką precyzję wycięcia. Gotowe części nie wymagają żadnych dodatkowych obróbek – efektem naszych prac jest oddanie produktów o prostych, równych kształtach i czystej, gładkiej powierzchni.

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory