Firma Valor CNC

Cięcie laserem Poznań

Nowoczesne metody produkcji metalowych elementów konstrukcyjnych – cięcie laserem Poznań

Wycinanie laserowe blach nierdzewnych, stalowych oraz aluminiowych to działania, które oferujemy naszym klientom z Poznania. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze techniczne oraz zespół specjalistów, którzy stworzą dla Ciebie profesjonalny projekt montażowych części metalowych oraz zajmą się jego szybką realizacją. Cyfrowo sterowane maszyny oraz innowacyjna technologia Fiber i CO2 sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować każdą koncepcję oraz wyciąć części o dowolnych kształtach i wymiarach. Dokładne, równo przycięte blachy nie wymagają żadnych dodatkowych prac wykończeniowych. W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze jakościowo, solidne materiały, które sprowadzamy prosto od renomowanych producentów.

Oferujemy cięcie blach wiązką lasera połączoną z mieszanką gazu, którego zadaniem jest wydmuchanie ze szczelin cięcia zanieczyszczeń oraz stopionego materiału, dzięki czemu uzyskany produkt posiada gładką, czystą strukturę. Nasi klienci mogą liczyć na szybką realizację zamówienia oraz jego solidne, precyzyjne wykonanie. Zapewniamy także stuprocentową powtarzalność wykonywanych elementów oraz możliwość wycięcia wąskich, małych otworów nawet w bardzo grubych blachach. Maksymalna wartość materiału roboczego wynosi 3000 x 1500 mm.

 

giecie-blachy-valor-cnc

Cięcia laserem – innowacyjny sposób na wydajną produkcję metalowych części – oferta dla klientów z Poznania

Firma Valor to kompleksowe usługi, realizowane na najwyższym poziomie. Cięcie laserem odbywa się przy pomocy nowoczesnych, zautomatyzowanych maszyn. Pomagamy również stworzyć szczegółowy projekt, odzwierciedlający koncepcję i zamierzony kształt części, który następnie trafia do komputera maszyny w postaci cyfrowej. Automatyczne sterowanie daje gwarancję uzyskania czystej, metalowej tafli o gładkiej strukturze i perfekcyjnie wykonanych krawędziach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – obsługujemy Poznań i okolice. Zapewniamy rzetelne, precyzyjne stworzone elementy konstrukcyjne, które są gotowe do bezpośredniego montażu.

Oferujemy możliwość wycięcia każdego, dowolnie wybranego kształtu, również detalicznych elementów. Wycinanie laserowe to innowacyjna metoda produkcyjna, która pozwala na znaczące skrócenie czasu pracy, przy jednoczesnym zadbaniu o generowanie niewielkich ilości mocy.

Zobacz także:

Cięcie laserem woj. Wielkopolskie Cięcie laserem Kalisz

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory