Firma Valor CNC

Cięcie laserem Rzeszów

Profesjonalne cięcie laserem i obróbka metalowych części – profesjonalne usługi dla Rzeszowa

Usługi firmy Valor to profesjonalna produkcja metalowych elementów konstrukcyjnych – cały proces opiera się na wykorzystaniu wiązki lasera z mieszanką gazu. To niezwykle wydajna metoda, która pozwala na znaczne skrócenie czasu pracy, przy jednoczesnym generowaniu niewielkich kosztów związanych z niskim poborem mocy. Cięcie laserem metalowych blach aluminiowych, stalowych oraz nierdzewnych odbywa się przy wykorzystaniu technologii Fiber oraz CO2. To doskonała alternatywa dla tradycyjnej metody obróbki skrawaniem. Efektem laserowej obróbki i wycięć jest dostarczenie precyzyjnie wykonanych, równo przyciętych kształtów. Obsługujemy Rzeszów i okolice.

Cięcie laserem pozwala również na optymalne wykorzystanie materiału roboczego – jest to możliwe dzięki ustawieniu wąskich szczelin cięcia, a także odpowiedniemu rozłożeniu elementów na arkuszu blachy. Nowoczesna technologia wycinania laserem pozwala również na wyprodukowanie detalicznych części oraz tworzenie wąskich otworów znacznie mniejszych niż grubość blachy. Firma Valor dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki czemu jest w stanie wykonać każde zlecenie. Wytniemy dla Ciebie części o najbardziej skomplikowanych kształtach, które będą odznaczać się perfekcją – gładką, czystą nawierzchnią oraz równymi liniami i doskonale wyprofilowanymi krawędziami.

spawanie_robot 

Cięcie metalowych materiałów laserem – profesjonalne usługi dla klientów z Rzeszowa

Cięcie laserem to usługa, którą oferujemy klientom z Rzeszowa – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Oprócz wycinania w metalu, zajmujemy się także malowaniem proszkowym, cięciem blach oraz frezowaniem i toczeniem. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Dostarczamy gotowe produkty, które nie potrzebują już żadnych dodatkowych czynności wykończeniowych. Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości materiałach, tak aby wytworzone przez nas części odznaczały się solidnym, niezawodnym działaniem.

Oferujemy szybki czas realizacji zleceń oraz staranne wykonanie. Cięcie laserem to innowacyjna metoda, dzięki której możliwa staje się produkcja seryjna – nasze usługi kierujemy do klientów z Rzeszowa i okolic, zapewniając wysoce wydajne rozwiązanie. Powstałe elementy odznaczają się starannym wyprofilowaniem oraz dokładnością przycięć.

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory