Firma Valor CNC

Cięcie laserem Warszawa

Profesjonalne usługi cięcia laserem – Warszawa

Laserowe cięcie blach to innowacyjny sposób produkcji metalowych materiałów montażowych, który znacząco skraca czas pracy, jednocześnie generując niewielkie koszta, dzięki niskiemu poborowi mocy. Firma Valor posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie przemysłu. Oferujemy nowoczesne metody wycinania metalowych części konstrukcyjnych – wykorzystujemy innowacyjną technologię Fiber oraz CO2. Nasze usługi kierujemy do klientów z takich miast jak Warszawa, zapewniając szybką realizację zleceń oraz starannie wykonane produkty najwyższej jakości. Efektem naszych prac jest oddanie produktów gotowych do użycia. Gwarantujemy stuprocentową powtarzalność wyciętych elementów. Maksymalny obszar roboczy wynosi 3000 x 1500 mm.

Firma Valor oferuje cięcie metalowych materiałów – aluminium, blach nierdzewnych oraz stalowych. Zapewniamy dokładne, precyzyjne przycięcia oraz gładką strukturę powierzchni. Wykorzystanie wiązki lasera gwarantuje możliwość wycięcia elementów o dowolnych kształtach i rozmiarach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedsiębiorców z Warszawy, dla których liczy się jakość wykonania oraz uzyskanie gotowych, solidnych części montażowych o równych liniach i bardzo dobrym wyprofilowaniu. Nowoczesny park maszynowy oraz cyfrowe sterowanie, którym dysponujemy daje gwarancję uzyskania najlepszych efektów, zgodnych z przedstawioną koncepcją.

 

laser-tube-valor

Wycinanie laserem – innowacyjna metoda produkcji – usługi dla klientów z Warszawy

Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, który dba o najwyższą jakość i szybki proces produkcji. Cięcie laserem to metoda, która pozwala na optymalne zagospodarowanie wykorzystywanego materiału – dzięki odpowiedniemu ułożeniu elementów na arkuszu blachy oraz wąskim szczelinom cięcia jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom z Warszawy oraz okolic, wydajność i solidne, precyzyjne wykonanie. Zapewniamy możliwość wycinania wąskich szczelin i otworów, których grubość jest mniejsza niż blachy, w której tworzy się nacięcie. Staranne wykonanie to również gwarancja wysokiej jakości krawędzi, które nie wymagają żadnych dodatkowych prac wykończeniowych.

Wycinanie laserowe daje pewność, że uzyskany rezultat będzie adekwatny do przedstawionego projektu. Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie, dostarczając klientom gotowych, solidnie wykonanych materiałów montażowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz także:

Cięcie laserem Radom

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory