Firma Valor CNC

Cięcie laserem woj. Wielkopolskie

Nowoczesny park maszynowy oraz innowacyjne techniki produkcji

Cięcie laserem to innowacyjna metoda, która pozwala na znaczące ograniczenie kosztów oraz skrócenie czasu produkcji. Firma Valor jest obecna na rynku produkującym metalowe elementy konstrukcyjne od kilkunastu lat – nasze działania opierają się na doświadczeniu naszych wykwalifikowanych pracowników oraz najwyższej jakości wyposażeniu. Park maszynowy, którym dysponujemy, pozwala nam na wycięcie każdego, dowolnie wybranego kształtu w stosunkowo krótkim czasie, nie rezygnując przy tym z precyzji oraz jakości wykonania. Nasza oferta jest dedykowana do klientów z całego województwa wielkopolskiego.

Cięcie laserem umożliwia precyzyjne odzwierciedlenie projektu – dzieje się tak, dzięki cyfrowemu sterowaniu maszynami, do których trafia skrupulatnie rozpisana koncepcja kształtu i budowy elementów. Dzięki automatycznemu procesowi produkcji gotowy produkt odznacza się gładką, czystą strukturą oraz równymi liniami. Powstałe w procesie wycięcia wiązką lasera elementy to gotowy produkt konstrukcyjny, który nie wymaga już żadnych dodatkowych czynności wykończeniowych. Zapraszamy przedsiębiorców (wielkopolska) do zapoznania się z naszą ofertą innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, które znacząco skrócą czas pracy oraz zapewnią solidne, precyzyjne wykonania na najwyższym poziomie.
giecie_blachy

Cięcie laserem metalowych blach – województwo wielkopolskie

Cięcie laserem zapewnia również wydajne wykorzystanie materiału roboczego – dzieje się tak za sprawą odpowiednio ułożonych elementów na arkuszu blachy oraz wąskim szczelinom cięcia. Rezultatem działań jest przygotowanie wysokiej jakości części montażowych, które odznaczają się perfekcyjnym wycięciem i równymi, gładkimi kształtami. Nasze innowacyjne rozwiązania kierujemy do klientów z całego województwa wielkopolskiego – zapewniamy najwyższą jakość oraz szybki czas realizacji zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Maksymalny wymiar materiału, na którym pracujemy wynosi 3000 x 1500 mm. Oferujemy wycinanie laserowe dowolnych kształtów z blachy aluminiowej, nierdzewnej oraz stalowej.

Cięcie laserem to działanie, które gwarantuje najwyższą jakość – innowacyjna technologia Fiber oraz CO2 zapewniają perfekcyjne wycięcie, którego rezultatem są gotowe elementy montażowe, niewymagające żadnych dodatkowych czynności wykończeniowych.

Zobacz także:

Cięcie laserem Poznań Cięcie laserem Kalisz

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory