Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Białystok

Gięcie blach w Białymstoku, czyli profesjonalna obróbka metali w firmie Valor

Firma Valor to zakład obróbki metali, który funkcjonuje na rynku już od 2007 roku. W tym czasie marka zyskała szerokie grono zadowolonych klientów na terenie całej Polski. Wykonujemy obróbkę z wykorzystaniem lasera, ale jedną z najczęściej realizowanych przez nas zleceń jest usługa gięcia blach. Metoda ta pozwala uzyskać z danego fragmentu materiału komponent o dowolnym kształcie. Jesteśmy więc w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta, nawet najbardziej wymagającego. W naszym zakładzie stawiamy na najwyższą jakość, precyzję i dokładność wykonania. Z tego powodu stosujemy wyłącznie najnowocześniejsze technologie i specjalistyczne urządzenia, by móc świadczyć profesjonalne usługi dla Państwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Gięcie blach Białystok w firmie Valor – dlaczego warto?

Firma Valor specjalizuje się w obróbce metali, szczególnie materiałów aluminiowych i stalowych. Nasza praca opiera się na specjalistycznych urządzeniach i nowoczesnych technologiach – do gięcia blach wykorzystujemy prasę krawędziową JORDI, która pozwala na wykonanie niezwykle precyzyjnego i dokładnego gięcia blach. Korzystamy również z innowacyjnego systemu sterowania CNC, który umożliwia przygotowanie wstępnej wizualizacji oraz wprowadzenie korekt i poprawek przez rozpoczęciem realizacji zlecenia. Stosowana przez nas prasa krawędziowa daje nam ogromne możliwości obróbki – jesteśmy w stanie przerobić fragmenty materiału metalowego o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Co więcej, bez względu na grubość materiału, każdy komponent zostanie wygięty dokładnie tak samo, ponieważ komputerowe wprowadzanie danych na wyświetlaczu LCD nie pozwala na niedoskonałości czy odchyły. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie!

Kompleskowa obróbka metali 

Gięcie metali to nie jedyna usługa, którą oferujemy. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej obróbce metali z wykorzystaniem różnorodnych metod i urządzeń. Wykonujemy między innymi cięcie i gięcie blach, a także spawanie metali i malowanie proszkowe. W naszych zakładach korzystamy z najbardziej precyzyjnego i innowacyjnego lasera. Dzięki temu jesteśmy więc w stanie wykonać prawie każdy projekt na życzenie naszych klientów. Oferujemy również mocno konkurencyjne ceny na rynku obróbki metali. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości!

Sheet metal bending in factory

 

Gięcie blach CNC w Białymstoku z firmą Valor – dlaczego warto? 

Precyzja, szybkość realizacji zlecenia i 100% powtarzalność wykonywanych komponentów – to właśnie wyróżnia specjalistyczny zakład obróbki metali Valor. Nasza praca opiera się na zaawansowanej technologii sterowania numerycznego CNC oraz na profesjonanalnej prasie krawędziowej JORDI o nacisku 150 ton. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonywać obróbki materiałów stalowych i aluminiowych o grubości aż 12 mm i długości nawet 3000 mm. Ponadto, gwarantujemy, że każdy element zostanie wygięty dokładnie w taki sam sposób – kształt komponentu możemy z kolei modyfikować wielokrotnie jeszcze przed rozpoczęciem prac. Oferujemy więc obróbkę metali na najwyższym poziomie i w pełni dopasowaną do Państwa potrzeb!

Gięcie blach CNC i nie tylko! – poznaj ofertę firmy Valor

W firmie Valor stawiamy na najwyższą jakość, elastyczność i wszechstronność. Dlatego właśnie w naszych zakładach wykonujemy kompleksowe usługi obróbki metali z wykorzystaniem sterowania numerycznego CNC oraz przy użyciu nowoczesnej technologii laserowej. Oferujemy gięcie i cięcie blach CNC, laserowe cięcie i wykrawanie metali oraz spawanie laserem, a także spawanie MIG/TIG i malowanie proszkowe, a to wszystko dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

CNC w Białymstoku 

Usługi CNC to nowoczesna metoda obróbki metali z wykorzystaniem systemu sterowania numerycznego. Metoda ta pozwala zachować pełną precyzję i dokładność obróbki blach płaskich. Ponadto, wszystkie komponenty poddane temu procesowi są w 100% powtarzalne i dopracowane. System CNC umożliwia nam również wykonanie wstępnej symulacji, na której w dalszej kolejności możemy wprowadzić niezbędne korekty i poprawki. Dzięki temu każdy projekt będzie dopasowany indywidualnie do Państwa oczekiwań i potrzeb. Gwarantujemy usługi obróbki metali na najwyższym poziomie! 

Usługi CNC w Białymstoku – poznaj ofertę firmy Valor! 

Firma Valor specjalizuje się w obróbce blach płaskich z pomocą nowoczesnych technologii i maszyn. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, posiadający wiedzę niezbędną do obróbki metali różnego rodzaju. Oferujemy specjalistyczne usługi CNC, takie jak cięcie i gięcie blach oraz wykrawanie metali. W naszych zakładach wykonujemy również laserową obróbkę metali – cięcie i spawanie z użyciem nowoczesnej wiązki lasera. Ponadto, w swojej ofercie posiadamy także malowanie proszkowe oraz spawanie TIG/MIG. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wyjątkową szybkość realizacji zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Bydgoszcz Gięcie blach CNC Warszawa Gięcie blach CNC Łódź

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory