Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Bydgoszcz

Gięcie blach w Bydgoszczy

Materiały stalowe i aluminiowe są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu. Wykonuje się z nich konstrukcje mebli, rusztowania i wiele innych. Do każdego z tych zastosowań potrzebne są jednak innego rodzaju komponenty, dlatego blachy płaskie poddaje się obróbce. Jedną z najczęściej wykonywanych metod obróbki metali jest gięcie blach, które wykonujemy w naszych zakładach Valor. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i maszyny, które umożliwiają nam odkształcanie blachy w dowolny sposób. Obróbki dokonujemy za pomocą prasy krawędziowej JORDI, dzięki której możliwe jest uzyskanie idealnie powtarzalnych komponentów w krótkim czasie. Każdy projekt programujemy indywidualnie w systemie, aby móc osiągnąć maksymalną precyzję i by dopasować materiał do Państwa oczekiwań i potrzeb. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą! 

Gięcie blach w Bydgoszczy – jak działamy? 

Firma Valor funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Specjalizujemy się w obróbce metali płaskich, szczególnie stali i aluminium. Wykorzystywane przez nas technologie dają nam ogromne możliwości – jesteśmy w stanie wykonać komponenty z blach o grubości nawet 120 mm i długości aż 3000 mm. Do obróbki wykorzystujemy prasę krawędziową JORDI oraz maszyny w technologii CNC. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć symulację gotowego projektu przed jego realizacją i tym samym wprowadzić należne poprawki i korekty. Decydując się więc na współpracę z naszym zakładem, otrzymują Państwo produkty w 100% dopracowane i spełniające Państwa oczekiwania. Warto także zaznaczyć, że, bez względu na grubość i rodzaj materiału, każdy komponent zostanie wykonany w taki sam sposób i nie będzie różnił się wyglądem od pozostałych – w zakładzie Valor po prostu nie ma miejsca na błędy czy niedoskonałości. Oferujemy wyłącznie na najwyższym poziomie! 

Gięcie blach w Bydgoszczy – poznaj ofertę firmy Valor! 

Firma Valor to profesjonalny zakład specjalizujący się w obróbce blach płaskich. Oferujemy nie tylko gięcie blach na terenie całej Polski, ale również nowoczesne metody cięcia metali z wykorzystaniem wiązki lasera. W swojej ofercie posiadamy również spawanie oraz malowanie proszkowe, a dodatkowe nasze kompleksowe usługi dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu! 

Sheet metal bending in factory

Gięcie blach CNC w Bydgoszczy

Firma Valor to profesjonalne przedsiębiorstwo zajmujące się obróbką metali już od 2007 roku. Oferujemy usługi z wykorzystaniem nowoczesnej technologii sterowania numerycznego CNC, która umożliwia nam stworzenie wstępnej symulacji projektu obróbki. Jeśli więc Państwa plany i zamierzenia wobec materiału ulegną zmianie, jesteśmy w stanie wprowadzić niezbędne korekty i poprawki jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Ponadto, technologia CNC zapewnia 100% precyzję i dokładność cięcia i gięcia blach. W naszych zakładach korzystamy również z profesjonalnej prasy krawędziowej JORDI o nacisku aż 150 ton. Dzięki temu możemy dokonać obróbki materiałów stalowych i aluminiowych o grubości nawet 12 mm i długości 3000 mm. Oferujemy więc usługi obróbki metali najwyższej jakości!

Gięcie blach Bydgoszcz CNC i nie tylko!

W naszych zakładach wykonujemy profesjonalną obróbkę metali z wykorzystaniem nowoczesnych systemów – specjalizujemy się w cięciu i gięciu blach w technologii sterowania numerycznego CNC oraz w obróbce laserowej. Ponadto, oferujemy cięcie, wykrawanie i spawanie metali laserem, a także spawanie TIG/MIG oraz malowanie proszkowe. Co ważne, wszystkie nasze usługi dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

CNC w Bydgoszczy – innowacyjne usługi obróbki metali

Firma Valor specjalizuje się w obróbce metali z wykorzystaniem nowoczesnej technologii sterowania numerycznego CNC. System ten pozwala nam na wykonywanie wstępnej symulacji projektu dla naszych klientów, aby móc dopasować go do Państwa potrzeb i oczekiwań. Jeśli więc Państwa plany ulegną zmianie, jesteśmy w stanie wprowadzić do symulacji niezbędne poprawki i korekty jeszcze przed rozpoczęciem właściwych działań. Ponadto, w naszych zakładach zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają wiedzę niezbędną do wykonywania profesjonalnej obróbki. Dzięki temu gwarantujemy najwyższej jakości usługi, wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Usługi CNC w firmie Valor 

W naszych zakładach zajmujemy się obróbką materiałów metalowych w systemie sterowania numerycznego CNC. Oferujemy gięcie i cięcie blach stalowych i aluminiowych z pomocą prasy krawędziowej JORDI oraz usługi cięcia i spawania laserowego. Ponadto, wykonujemy malowanie proszkowe oraz wykrawanie blach w najwyższej jakości. Precyzja, szybkość realizacji, profesjonalne podejście i niskie ceny – to właśnie nas wyróżnia! Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Gdańsk Gięcie blach CNC Szczecin Gięcie blach CNC Białystok

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory