Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Gdańsk

Gięcie blach w Gdańsku – tylko w firmie Valor! 

Blachy płaskie wykorzystywane są na ogromną skalę w różnych dziedzinach życia i przemysłu. Metale trzeba jednak dopasowywać kształtem, wielkością i właściwościami w zależności od danego zastosowania. Blachy płaskie poddaje się więc profesjonalnym procesom, które mają  na celu obróbkę materiałów pod wieloma względami. W firmie Valor wykonujemy obróbkę metali płaskich na kilka sposobów, a jedną z najczęściej wykonywanych metod jest gięcie blach. Nasz zakład wykorzystuje wyłącznie najnowocześniejsze technologie i maszyny, dzięki którym jesteśmy w stanie dowolnie wygiąć dany element stalowy lub aluminiowy. Wyróżniamy się niezwykłą precyzją, dokładnością wykonania i szybkością realizacji zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! 

Gięcie blach w Gdańsku – dlaczego my? 

Firma Valor to profesjonalny zakład specjalizujący się w obróbce blach płaskich. Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i wykwalifikowany personel, który wykonuje każde zlecenie z największą starannością i precyzją. Co ważne, w naszych zakładach korzystamy z nowoczesnych technologii i specjalistycznych maszyn, aby móc spełnić wymagania naszych najbardziej wymagających klientów. Stosowana przez nas prasa krawędziowa JORDI posiada naprawdę duże możliwości – dzięki niej możliwe jest cięcie i gięcie blach o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Warto też zaznaczyć, że urządzenie to charakteryzuje się 100% powtarzalnością obrabianych elementów. Oznacza to więc, że, bez względu na grubość blach, każdy element zostanie wygięty dokładnie tak samo. W firmie Valor po prostu nie ma miejsca na błędy czy niedoskonałości. Ponadto, korzystamy z innowacyjnego systemu sterowania CNC, który daje nam możliwość przygotowania wstępnej wizualizacji projektu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wprowadzić korekty i zmiany przed rozpoczęciem realizacji. Jest to duże ułatwienie i komfort zarówno dla nas, jak i dla Państwa. Decydując się na współpracę z naszym zakładem, możecie Państwo również liczyć na duże oszczędności. Nasza firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu z konkurencyjnymi zakładami obróbki metali. Zachęcamy więc do kontaktu i konsultacji z naszymi specjalistami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! 

Sheet metal bending in factory

Gięcie blach CNC w Gdańsku

Obróbka blach z wykorzystaniem systemu sterowania numerycznego CNC gwarantuje 100% precyzję i dokładność wykonania. W firmie Valor łączymy tę technologię ze specjalistycznymi narzędziami w postaci prasy krawędziowej JORDI o nacisku 150 ton. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać obróbki materiałów stalowych i aluminiowych o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. W naszych zakładach wykorzystujemy nowoczesne technologie, które umożliwiają nam dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Tworzymy dla Państwa wstępną symulację, co pozwala na wprowadzenie ewentualnej korekty przed przystąpieniem do właściwych działań. Zapewniamy kompleksową obróbkę blach na najwyższym poziomie!

Gięcie blach CNC w firmie Valor – dlaczego my?

W firmie Valor wykonujemy specjalistyczną obróbkę materiałów stalowych i aluminiowych. Wyróżniamy się elastycznością i wszechstronnością – dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów. Oferujemy precyzyjną, dokładną i profesjonalną obróbkę blach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i maszyn. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a wszystkie zamówienia realizujemy możliwie jak najszybciej. Ponadto, nasze usługi są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach w porównaniu z konkurencyjnymi zakładami obróbki. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

CNC w Gdańsku

Firma Valor funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się profesjonalną obróbką materiałów metalowych na terenie całej Polski. W naszych zakładach korzystamy z najnowocześniejszej technologii sterowania numerycznego CNC, wyposażonego w trzy osie Y1,Y2,X. Ten system i wyświetlacz LCD dają nam możliwość wykonania wstępnej symulacji, co pozwala na wprowadzenie ewentualnej korekty przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, posiadający wiedzę niezbędną do wykonywania obróbki metali. Gwarantujemy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych projektów. 

Usługi CNC Gdańsk w firmie Valor – dlaczego warto?

W naszej firmie wykonujemy profesjonalne usługi obróbki metali z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i specjalistycznych urządzeń. W naszej ofercie posiadamy usługi gięcia, cięcia i wykrawania blach z pomocą prasy krawędziowej JORDI o nacisku 150 ton. Specjalizujemy się również w obróbce laserowej – wykonujemy cięcie laserowe oraz spawanie laserem z maksymalną precyzją i dokładnością. Oferujemy także malowanie proszkowe oraz spawanie TIG/MIG w najwyższej jakości. Dodatkowo, wszystkie nasze usługi dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Wrocław Gięcie blach CNC Rzeszów Gięcie blach CNC Lublin

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory