Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Lublin

Gięcie blach w Lublinie – obróbka metali na najwyższym poziomie

Obróbka metali w firmie Valor wykonywana jest przy użyciu najnowocześniejszych metod i specjalistycznych urządzeń. Specjalizujemy się w obróbce blach płaskich ze stali lub aluminium. Jedną z najczęściej wykonywanych metod obróbki metali w naszych zakładach jest usługa gięcia blach. Nasza praca opiera się na zastosowanej technologicznie prasy krawędziowej JORDI, która umożliwia nam precyzyjne i dokładne gięcie blach. Wykorzystujemy również innowacyjny system sterowania CNC, wyposażony w 3 osie Y1,Y2,X. Taka technologia pozwala na wykonanie wstępnej wizualizacji projektu, na którym możemy wprowadzić niezbędne poprawki i korekty jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. W naszych zakładach posiadamy także graficzną bibliotekę narzędzi, która ułatwia wprowadzanie danych oraz wyświetlacz cyfrowy LCD. Z takimi narzędziami jesteśmy więc w stanie świadczyć usługi obróbki metali na najwyższym poziomie. 

Gięcie blach w Lublinie – poznaj możliwości prasy krawędziowej JORDI 

W firmie Valor zdajemy sobie sprawę z tego, że jedynie profesjonalne podejście i specjalistyczne narzędzia pozwalają na uzyskanie zadowalających efektów. Dlatego właśnie w naszych zakładach korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych technologii i zaawansowanej technologicznie prasy krawędziowej JORDI, która ma naprawdę duże możliwości obróbki. Z jej pomocą jesteśmy w stanie przerobić fragmenty metali o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Co więcej, prasa gwarantuje pełną powtarzalność kształtów komponentów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że każdy element zostanie wygięty dokładnie tak samo. Wszystkie dane do wykonania projektu wprowadzamy na wyświetlaczu LCD, co minimalizuje ryzyko błędów i odchyleń. Możliwość modyfikacji projektu jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zamówienia jest z kolei ogromnym ułatwieniem zarówno dla Państwa, jak i dla nas. 

 

W firmie Valor stawiamy na najwyższą jakość, dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczony i wykwalifikowany personel, posiadający wiedzę niezbędną do obróbki metali. Wyróżnia nas także szybkość działania, precyzja wykonania oraz duża elastyczność i wszechstronność. Jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie klienta, nawet tego najbardziej wymagającego. Ponadto, oferujemy mocno konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi zakładami obróbki metali. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą i kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! 

Sheet metal bending in factory

Gięcie blach CNC w Lublinie – innowacyjna metoda obróbki metali w atrakcyjnej cenie

Technologia sterowania numerycznego CNC to nowoczesny system, który zapewnia maksymalną precyzję i powtarzalność w obróbce metali. W firmie Valor wykorzystujemy tę technologię również do tworzenia wstępnej symulacji projektu dla naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować element do Państwa potrzeb i wprowadzić w nim niezbędne korekty jeszcze przed rozpoczęciem prac. Każdy z naszych klientów otrzymuje więc w 100% dopracowany i spełniający wszelkie wymagania komponent metalowy najwyższej jakości!

Dlaczego warto zdecydować się na usługę gięcia blach w Lublinie?

Współpraca z firmą Valor to gwarancja wysokiej jakości usług obróbki materiałów stalowych i aluminiowych. W naszych zakładach korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych technologii i urządzeń, dzięki którym zapewniamy wszechstronne, precyzyjne i powtarzalne gięcie blach w wielu miastach na terenie całej Polski. Nasza praca opiera się na zaawansowanej technologicznie prasie krawędziowej o nacisku 150 ton, która umożliwia gięcie metali o grubośći 12 mm i długości nawet 3000 mm. Ponadto, gwarantujemy mocno atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

CNC w Lublinie

Nowoczesny system sterowania numerycznego CNC to gwarancja maksymalnej precyzji i najwyższej jakości obróbki metali. Dlatego właśnie firma Valor, która korzysta z tej technologii, w połączeniu ze specjalistycznymi narzędziami i wykwalifikowanym personelem jest w stanie zapewnić obsługę klientów na najwyższym poziomie. Oferujemy usługi gięcia i cięcia CNC materiałów stalowych i aluminiowych na terenie całej Polski. Wyróżniamy się niezwykłą precyzją, dokładnością wykonania i szybkością realizacji zleceń. 

Dlaczego warto wybrać usługi CNC w firmie Valor? 

Technologia CNC pozwala nam na całkowite dostosowanie się do potrzeb klientów – tworzymy dla Państwa wstępne symulacje obróbki, które można dowolnie modyfikować jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Wszystkie dane do projektu wprowadzamy na wyświetlaczu LCD, co minimalizuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek błędów czy niedoskonałości. Ponadto, oferujemy mocno konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi zakładami obróbki metali, a każde zlecenie realizujemy na tyle szybko, by mogli Państwo dotrzymać terminów. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Radom Gięcie blach CNC Wrocław Gięcie blach CNC Rzeszów

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory