Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Radom

Obróbka metali w firmie Valor – gięcie blach w Radomiu 

Przy obróbce metali płaskich największą rolę odgrywa precyzja i dokładność wykonania. Aby więc osiągnąć oczekiwane efekty i spełnić oczekiwania naszych klientów, w firmie Valor stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, posiadający wiedzę niezbędną do obróbki metali. Ponadto, korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który umożliwia nam precyzyjne i dokładne cięcie i gięcie blach. Nasza praca opiera się na zastosowanej technologicznie prasie krawędziowej JORDI o nacisku aż 150 ton. Specjalizujemy się w obróbce blach stalowych i aluminiowych w nowoczesnej technologii CNC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług obróbki metali! 

Gięcie blach w Radomiu – dlaczego warto? 

Firma Valor to specjalista w obróbce metali – przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku już od 2007 roku i w tym czasie zrealizowało tysiące projektów dla zadowolonych klientów. Nasz główny zakład projektowo-produkcyjny znajduje się w Przytkowicach koło Krakowa, ale nasze usługi dostępne są również w innych miastach w Polsce. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z największą starannością. Dodatkowo, wykorzystywana przez nas prasa krawędziowa JORDI gwarantuje najwyższą jakość produktów i precyzję wykonania, dzięki czemu mamy pewność, że każda blacha będzie wygięta dokładnie tak samo. Wyróżnia nas wszechstronność i elastyczność – dzięki nowoczesnej technologii i narzędziom jesteśmy w stanie wygiąć dany element stalowy lub aluminiowy w dowolny sposób. Każde zlecenie wykonujemy szybko, dokładnie i powtarzalnie, aby zadowolić naszych klientów. Oferujemy usługi obróbki metali na najwyższym poziomie! 

Kompleksowa obróbka metali w firmie Valor 

Nasz zakład zajmuje się kompleksową obróbką materiałów stalowych i aluminiowych. Jesteśmy w stanie wykonać obróbkę blach o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Oferujemy nie tylko gięcie blach, ale również metody laserowe, takie jak cięcie i spawanie laserem. Specjalizujemy się też w spawaniu TIG/MIG oraz malowaniu proszkowym metali. Co ważne, nasze usługi dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach w porównaniu do konkurencyjnych zakładów obróbki metali. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! 

Sheet metal bending in factory

Gięcie blach CNC w Radomiu 

W firmie Valor pracujemy na specjalistycznych i zaawansowanych urządzeniach i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Korzystamy z profesjonalnej prasy krawędziowej JORDI o nacisku 150 ton, która zapewnia nam dokładne i precyzyjne gięcie i cięcie blach CNC. Innowacyjny system sterowania numerycznego pozwala nam stworzyć wstępną wizualizację obróbki. Jeśli więc Państwa zamierzenia ulegną zmianie, możemy zmodyfikować projekt i wprowadzić w nim niezbędne poprawki i korekty. Wszystkie dane do realizacji zlecenia programujemy na wyświetlaczu LCD, co eliminuje ryzyko wystąpienia błędów i niedoskonałości. Decydując się na współpracę z naszym zakładem, otrzymują Państwo produkty w 100% dopracowane i spełniające Państwa oczekiwania! 

Gięcie blach CNC w Radomiu – dlaczego my? 

W naszych zakładach wykonujemy obróbkę materiałów stalowych i aluminiowych o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Wyróżniamy się niezwykłą precyzją, dokładnością wykonania i szybkością realizacji zleceń oraz wszechstronnością i elastycznością w obróbce metali. Oferujemy także bardzo atrakcyjne ceny w porównaniu z innymi zakładami obróbki metali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług!

CNC w Radomiu – innowacyjna metoda obróbki metali 

Firma Valor, która funkcjonuje na rynku już od 2007 roku, specjalizuje się w obróbce metali z wykorzystaniem nowoczesnej technologii sterowania numerycznego CNC. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel, posiadający wiedzę niezbędną do obróbki materiałów stalowych i aluminiowych. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość wykonania i staranne wykończenie oraz 100% precyzję obróbki. W rezultacie każdy z obrabianych przez nas komponentów jest wykonany dokładnie w taki sam sposób. W firmie Valor oferujemy usługi obróbki metali na najwyższym poziomie! 

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory