Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Rzeszów

Gięcie blach w Rzeszowie

– nowoczesna obróbka metali 

Materiały stalowe i aluminiowe poddaje się różnorodnym metodom obróbki, aby nadać im pożądany kształt, wielkość i właściwości. W firmie Valor wykonujemy obróbkę metali pod wieloma względami, a jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów metod jest gięcie blach. Nasz zakład wykorzystuje nowoczesną prasę krawędziową JORDI, która gwarantuje całkowitą precyzję i wysoką jakość wykonania. Jesteśmy w stanie wykonać projekt z materiałów stalowych i aluminiowych o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Prasa krawędziowa wywiera na metal nacisk 150 ton, dzięki czemu możliwe jest odkształcenie blachy w dowolnym stopniu. W pracy tej maszyny nie ma jednak miejsca na błędy czy niedoskonałości – system CNC pozwala dokładnie zaprojektować i zwizualizować gotowy projekt oraz w razie potrzeby wprowadzić do niego niezbędne poprawki i zmiany. Zamawiając więc komponenty metalowe w naszym zakładzie, otrzymujecie Państwo produkt dopracowany pod każdym względem i spełniający wszystkie Wasze wymagania. 

Gięcie blach w Rzeszowie – zalety 

Firma Valor wykorzystuje wyłącznie nowoczesne i sprawdzone technologie w obróbce blach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się obróbką materiałów stalowych i aluminiowych już od wielu lat. Posiadamy więc niezbędną wiedzę i doświadczenie w dziedzinie gięcia blach i pozostałych metod przeróbki metali. Na tle konkurencyjnych zakładów wyróżniamy się niezwykle atrakcyjną ceną i szybkością wykonywania zleceń. Potrafimy dostosować się do wymagań i oczekiwań naszych klientów – przed rozpoczęciem realizacji tworzymy dla Państwa symulację komputerową, na której możemy dokonać niezbędnych poprawek i korekt. Elastyczność, dokładność, precyzja i wszechstronność – to właśnie nasz wyróżnia!

Gięcie blach w Rzeszowie i nie tylko!

W zakładach Valor specjalizujemy się w obróbce metali na wiele sposobów. Jedną z naszych specjalności jest gięcie blach, ale wykonujemy również cięcie materiałów metalowych z pomocą nowoczesnej wiązki laserowej, która gwarantuje pełną precyzję i dokładność. Oferujemy także spawanie TIG/MIG, malowanie proszkowe oraz wykrawanie blach. Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Sheet metal bending in factory

Gięcie blach CNC w Rzeszowie

– poznaj ofertę firmy Valor!

W firmie Valor wykonujemy usługę gięcią blach z wykorzystaniem technologii sterowania numerycznego CNC, wyposażonego w 3 osie „Y1,Y2,X”. W ten sposób jesteśmy w stanie wykonać wstępną symulację, a następnie dokonać  niezbędnych poprawek i korekt w projekcie, jeszcze zanim przystąpimy do realizacji zamówienia. Ta nowoczesna technologia i specjalistyczny sprzęt w postaci prasy krawędziowej JORDI pozwalają nam na wykonywanie dokładnego i precyzyjnego cięcia i gięcia blach CNC. Wszystkie dane do realizacji projektu wprowadzamy na wyświetlaczu LCD, co minimalizuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek błędów czy niedoskonałości. Możemy być więc pewni, że otrzymają Państwo elementy najwyższej jakości!

Gięcie blach CNC w Rzeszowie i nie tylko!

Firma Valor to specjaliści w obróbce materiałów stalowych i aluminiowych. Wykonujemy nie tylko cięcie i gięcie blach z wykorzystaniem sterowania numerycznego CNC, ale również usługi laserowej obróbki metali. Możemy więc zagwarantować Państwu 100% precyzję, dokładność wykonania oraz szybkość realizacji zamówienia. Na uwagę zasługują także atrakcyjne ceny naszych usług. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

CNC w Rzeszowie 

Firma Valor funkcjonuje na rynku już od 2007 roku. Specjalizujemy się w obróbce metali różnego rodzaju z wykorzystaniem nowoczesnego systemu sterowania numerycznego CNC o trzech osiach Y1,Y2,X. Technologia ta pozwala nam tworzyć wstępną symulację projektu i wprowadzać niezbędne korekty i poprawki jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Wprowadzanie danych na innowacyjnym wyświetlaczu LCD eliminuje z kolei ryzyko wystąpienia jakichkolwiek błędów czy niedoskonałości podczas obróbki. W firmie Valor gwarantujemy więc całkowitą precyzję, dokładność wykonania i usługi obróbki metali na najwyższym poziomie! 

Usługi CNC w Rzeszowie – zalety 

Technologia CNC zapewnia 100% powtarzalność obrabianych elementów, maksymalną precyzję i minimalne ryzyko błędów i odchyleń. Stosowane w firmie Valor narzędzia dają z kolei duże możliwości obróbki – zajmujemy się obróbką materiałów stalowych, aluminiowych, miedzianych, mosiężnych i wielu innych. Specjalizujemy się również w obróbce metali z wykorzystaniem lasera – wykonujemy cięcie, wykrawanie i spawanie metali przy pomocy nowoczesnej wiązki laserowej. Dodatkowo, oferujemy mocno konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi zakładami obróbki metali. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Warszawa Gięcie blach CNC Wrocław Gięcie blach CNC Radom

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory