Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Szczecin

Gięcie blach w Szczecinie – nowoczesna obróbka metali w firmie Valor

Firma Valor specjalizuje się w obróbce blach płaskich z pomocą nowoczesnych technologii i maszyn. W naszych zakładach wykorzystujemy profesjonalną prasę krawędziową o nacisku wynoszącym aż 150 ton. Urządzenie to jest w stanie wykonać precyzyjne i dokładne gięcie blach płaskich, dzięki czemu powstałe elementy są dopracowane i powtarzalne. Stosujemy również innowacyjny system sterowania CNC, który dane nam możliwość przygotowania wstępnej wizualizacji projektu. W dalszej kolejności możemy dokonać na symulacji ewentualnych poprawek i korekt jeszcze przed rozpoczęciem wykonywania zlecenia. Mamy więc możliwość dopasowania kształtu blachy do Państwa oczekiwań i potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!
Jak wygląda gięcie blach w Szczecinie?
W firmie Valor wykorzystujemy nowoczesną prasę krawędziową JORDI do gięcia blach stalowych i aluminiowych. Urządzenie to ma naprawdę ogromne możliwości. Dzięki prasie jesteśmy w stanie dokonać obróbki materiałów o grubości aż 12 mm i długości nawet 3000 mm. Co warto zaznaczyć, każdy komponent produkowany w naszych zakładach zostanie wygięty dokładnie w taki sam sposób – rodzaj i grubość blachy nie będą miały dla nas znaczenia. Wszelkie dane do projektu wprowadzamy na innowacyjnym wyświetlaczu LCD, co minimalizuje ryzyko powstania odchyleń lub niedoskonałości. Jak już wspomnieliśmy, tworzymy również wstępną symulację projektu, dzięki czemu możemy dokonać niezbędnych poprawek jeszcze przed rozpoczęciem prac. Jest to więc niezwykle wygodne rozwiązanie zarówno dla pracowników, jak i naszych klientów. Oferujemy usługi obróbki metali na najwyższym poziomie!

Gięcie blach w Szczecinie i nie tylko!

Firma Valor to doświadczony i profesjonalny zakład obróbki blach płaskich. Specjalizujemy się nie tylko w gięciu blach, ale również w obróbce metali z wykorzystaniem wiązki lasera. Wykonujemy cięcie i spawanie laserowe, a także spawanie TIG/MIG, malowanie proszkowe oraz cięcie i wykrawanie blach. Dodatkowo, wszystkie nasze usługi dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie w porównaniu z konkurencyjnymi zakładami. Wyróżnia nas też szybkość realizacji zleceń. Zapraszamy więc do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Sheet metal bending in factory

 Gięcie blach CNC w Szczecinie

– innowacyjna metoda obróbki metali
Firma Valor to specjalistyczny zakład obróbki metali, a szczególnie materiałów stalowych i aluminiowych. W naszym przedsiębiorstwie korzystamy z najnowocześniejszej technologii sterowania numerycznego CNC, która pozwala nam na zachowanie 100% precyzji i dokładności w trakcie obróbki. Taki system umożliwia również wykonanie wstępnej symulacji projektu, co w dalszej kolejności daje nam możliwość modyfikacji i poprawy wyglądu elementu jeszcze przed przystąpieniem do właściwych działań. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu obróbkę metali na najwyższym poziomie!
Dlaczego warto zdecydować się na gięcie blach CNC w firmie Valor?
Gięcie blach CNC w firmie Valor wykonywane jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi i najnowocześniejszych technologii. Co więcej, w naszej firmie pracują wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy posiadają wiedzę niezbędną do realizacji usług obróbki metali. Wyróżniamy się wysoką elastycznością i wszechstronnością oraz konkurencyjną ceną i szybkością realizacji. Jesteśmy w stanie przerobić fragmenty materiałów metalowych o grubości 12 mm i długości aż 3000 mm. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

CNC w Szczecinie – poznaj ofertę firmy Valor!

W naszych zakładach wykonujemy obróbkę metali z wykorzystaniem innowacyjnego systemu sterowania numerycznego CNC, wyposażonego w trzy osie Y1,Y2,X. Ponadto, wykorzystujemy zaawansowane technologicznie narzędzia i urządzenia, które umożlwiają nam obróbkę różnorodnych materiałów metalowych o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem do klienta oraz dużą elastycznością i możliwościami obróbki. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie na podstawie oczekiwań i możliwości klientów. Tworzymy dla Państwa wstępną symulację projektu, aby móc wprowadzić na nim niezbędne korekty i poprawki. Dzięki temu gwarantujemy najwyższej jakości usługi obróbki metali!

Profesjonalne usługi obróbki metali

Firma Valor oferuje swoje profesjonalne usługi obróbki metali już od 2007 roku. W naszych zakładach wykonujemy cięcie i gięcie blach z wykorzystaniem systemu sterowania numerycznego CNC, wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych oraz malowanie proszkowe i spawanie TIG/MIG. Stosujemy również laserowe metody obróbki, takie jak cięcie laserowe rur i profili oraz spawanie laserem. Co ważne, nasze kompleksowe usługi są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach na rynku. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu z naszymi specjalistami!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Warszawa Gięcie blach CNC Wrocław Gięcie blach CNC Białystok

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory