Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Warszawa

Gięcie blach w Warszawe – poznaj ofertę firmy Valor

Materiały metalowe można przerabiać na wiele sposobów i z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi. Jedną z najpopularniejszych i najczęściej wykonywanych metod obróbki metali jest gięcie blach. Tego typu obróbka plastyczna pozwala dowolnie wyciąć blachę płaską, aby uzyskać wymagany kształt. W firmie Valor wykorzystujemy nowoczesne technologie prasy krawędziowej JORDI, dzięki której możliwe jest precyzyjne i dokładne gięcie blach. Korzystamy również z systemu sterowania CNC, co pozwala nam na przygotowanie wstępnej wizualizacji projektu. W ten sposób jesteśmy w stanie dokonać ewentualnych poprawek lub korekty przed rozpoczęciem prac. Takie działania gwarantują więc Państwu, że gotowy komponent będzie dopracowany i całkowicie zgodny z oczekiwaniami. 

Gięcie blach z pomocą prasy krawędziowej JORDI

W przypadku obróbki blach płaskich niezwykle istotna jest precyzja i powtarzalność wykonania. W firmie Valor stosujemy więc najnowocześniejsze metody i technologie, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższej jakości uslugi. Wykorzystywana przez nasz zakład prasa krawędziowa JORDI umożliwia cięcie i gięcie blach o grubości nawet do 12 mm. Maksymalna długość materiału do obróbki wynosi z kolei aż 3000 mm, a nacisk prasy wynosi 150 ton! Ponadto, każdy projekt jest programowany indywidualnie w systemie, a to zapewnia idealną powtarzalność i dokładność w wykonywaniu komponentów. Ta technologia pozwala nam również na wprowadzanie niezbędnych poprawek i zmian, co jest ogromnym ułatwieniem zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów. 

Dlaczego warto zdecydować się na gięcie blach w Warszawie? 

Firma Valor funkcjonuje na rynku już kilka lat i w tym czasie zdążyliśmy zdobyć dużą rzeszę zadowolonych klientów. Oferujemy usługi obróbki blach płaskich na najwyższym poziomie, wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń. Stosowane przez nas technologie i maszyny umożliwiają staranną obróbkę oraz gięcie blach ze stali i aluminium. Dodatkowo, w porównaniu z ofertą konkurencyjnych zakładów, jesteśmy w stanie zreazlizować każde zlecenie w bardzo atrakcyjnej cenie i krótkim czasie. Zachęcamy więc Państwa do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Sheet metal bending in factory

 

Gięcie blach CNC w Warszawie 

Firma Valor specjalizuje się w obróbce mechanicznej blach płaskich z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii CNC sterowania numerycznego. System ten pozwala nam na realizację różnorodnych zleceń od najbardziej wymagających klientów z największą starannością i precyzją, a jednocześnie w szybkim tempie. W naszych zakładach korzystamy z innowacyjnej prasy krawędziowej JORDI, która umożliwia dokładne cięcie i gięcie blach. Gwarantujemy również 100% powtarzalność obrabianych elementów, dzięki wyświetlaczowi LCD, na którym wprowadzamy dane projektu. Technologia CNC umożliwia nam także wykonanie wstępnej wizualizacji projektu, na którym możemy wprowadzić niezbędne poprawki i korekty jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Oferujemy obróbkę metali na najwyższym poziomie! 

Gięcie blach CNC w Warszawie – dlaczego my? 

Firma Valor to specjaliści w obróbce blach płaskich z pomocą nowoczesnych technologii CNC. Zatrudniamy wyłącznie doświadczony i wykwalifikowany personel, który posiada niezbędną wiedzę z zakresu obróbki metali. Oferujemy również mocno konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi zakładami. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszystkie wątpliwości!

CNC w Warszawie 

CNC to nowoczesny system sterowania numerycznego, który pozwala na wykonywanie precyzyjnej i dokładnej obróbki materiałów metalowych. W firmie Valor wykorzystujemy tę technologię, aby móc oferować usługi gięcie i cięcia metali na najwyższym poziomie. Ponadto, w naszym zakładzie korzystamy z zaawansowanej technologicznie prasy krawędziowej JORDI o nacisku 150 ton, dzięki której jesteśmy w stanie dokonać obróbki materiałów stalowych i aluminiowych o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Gwarantujemy maksymalną precyzję i 100% powtarzalność obrabianych elementów – każdy komponent z naszego zakładu będzie wygięty w dokładnie taki sam sposób. 

Usługi CNC w Warszawie – dlaczego warto? 

W firmie Valor korzystamy z profesjonalnego sprzętu i nowoczesnych technologii CNC, które umożliwiają nam wykonywanie precyzyjnej i dokładnej obróbki materiałów. Wstępna symulacja projektu pozwala nam z kolei na jego dowolne modyfikowanie jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Dodatkowo, wyróżniamy się elastycznością i wszechstronnością w obróbce blach płaskich. Każde zlecenie wykonujemy wyjątkowo sprawnie, a wszystkie nasze usługi dostępne są na terenie całej Polski w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Wrocław Gięcie blach CNC Szczecin Gięcie blach CNC Gdańsk

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory