Firma Valor CNC

Malowanie proszkowe Lublin

Malowanie proszkowe w Lublinie 

Malowania proszkowe to proces pokrywania elementów metalowych naładowanymi cząsteczkami specjalnej farby. Powłoka o średniej grubości 70 µm utrzymuje się na powierzchni materiału za sprawą sił elektrostaycznych, dzięki czemu zachowuje ponadprzeciętną trwałość. Właściwy proces malowania poprzedzony jest z kolei odpowiednim przygotowaniem chemicznym według zaleceń i potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie dopasować każdy projekt do Państwa wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług obróbki metali!

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe Lublin w firmie Valor

– jak to wygląda? 

W zakładach Valor wykonujemy malowanie proszkowe z pomocą nowoczesnych metod i specjalistycznych narzędzi. Korzystamy między innymi z pistoletu natryskowego o dużej wydajności, który zapewnia nam automatyczne, szybkie i precyzyjne krycie elementów w trakcie malowania. Innowacyjna aplikacja elektrostatyczna firmy ITW Gema pozwala z kolei na doskonałe rozprowadzenie proszku i zapewnia najwyższą jakość powłoki. Pomalujemy dla Państwa elementy ze stali, aluminium oraz ocynkowane o wymiarach 1,3 x 1,3 x 2m. Nasza firma specjalizuje się w malowaniu proszkowym części maszyn, części urzadzeń, felg i elementów konstrukcji stalowych. 

Malowanie proszkowe

– dlaczego warto?

Malowanie proszkowe w firmie Valor to najwyższa jakość i precyzja wykonania. W tym procesie możliwe jest uzyskanie komponentów trwałych i odpornych na działanie korozji, chemikaliów, wysokiej temperatury oraz na uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy również szeroką gamę kolorów RAL, a do lakierowania możemy zastosować także specjalistyczne farby fasadowe, antyczne i metalizowane. Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zobacz także:

Malowanie proszkowe Łódź Malowanie proszkowe Rzeszów Malowanie proszkowe Wrocław

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory