Firma Valor CNC

Malowanie proszkowe Białystok

Malowanie proszkowe w Białymstoku

W firmie Valor wykonujemy nowoczesną usługę malowania proszkowego z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i specjalistycznych metod. Stosujemy między innymi wydajny pistolet natryskowy o dużej mocy, który gwarantuje szybkie i dokładne krycie elementów stalowych i aluminiowych. Aplikacja energostatyczna firmy ITW Gema pozwala nam z kolei na doskonałe rozprowadzenie proszku na powierzchni materiału oraz zapewnia najwyższą jakość gotowej powłoki. Do malowania wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone farby proszkowe w szerokiej gamie kolorów RAL, a na specjalne życzenie klienta możemy również zastosować specjalne substancje, czyli farby antyczne, fasadowe i metalizowane. Te technologie i narzędzia dają nam także duże możliwości – pomalujemy dla Państwa komponenty ze stali, aluminium oraz ocynkowane o maksymalnych wymiarach 1,3 x 1,3 x 2m. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług obróbki metali!

Malowanie proszkowe
Malowanie proszkowe w firmie Valor – zalety

Jedną z oferowanych przez nas usług jest malowanie proszkowe, które polega na pokryciu detalu naładowanymi cząsteczkami farby. Komponenty poddane temu procesowi zostają pokryte powłoką o grubości 70 µm, która wyróżnia się odpornością na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę oraz na uszkodzenia mechaniczne. Co istotne, w procesie malowania do środowiska nie są emitowane żadne szkodliwe substancje czy rozpuszczalniki. Każdy element jest również precyzyjnie pokryty i dopracowany. W naszych zakładach wykonujemy lakierowanie proszkowe części maszyn, urządzeń, felg oraz elementów konstrukcji stalowych. Oferujemy najwyższą jakość usług obróbki metali, maksymalną precyzję i profesjonalną obsługę!

Zobacz także:

Malowanie proszkowe Warszawa Malowanie proszkowe Wrocław Malowanie proszkowe Szczecin

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory