Firma Valor CNC

Malowanie proszkowe Bydgoszcz

Malowanie proszkowe w Bydgoszczy

Malowanie proszkowe to nowoczesna metoda obróbki metali, która polega na pokrywaniu detalu naładowanymi cząsteczkami farby. W firmie Valor do lakierowania materiałów wykorzystujemy specjalistyczne farby antyczne, fasadowe i metalizowane. Nowoczesna aplikacja elektrostatyczna firmy ITW Gema pozwala nam natomiast na imponująco dokładne rozprowadzenie proszku, a co za tym idzie, najwyższą jakość powłoki. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu trwałość i największą precyzję wykonania. Lakierowana powłoka jest odporna na działanie korozji, wysokiej temperatury, chemikalia oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dużą zaletą malowania proszkowego jest również brak emisji rozpuszczalników do środowiska naturalnego. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług obróbki metali! 

Powder coating process of metal products

Malowanie proszkowe Bydgoszcz

– nasze możliwości 

Firma Valor specjalizuje się w obróbce metali, a jedną z oferowanych przez nas usług jest malowanie proszkowe. Stosowane przez nas technologie i specjalistyczne narzędzia dają nam ogromne możliwości – pomalujemy dla Państwa części maszyn, części urządzeń, felgi oraz elementy konstrukcji stalowych. Wykorzystujemy innowacyjne metody malowania i jesteśmy w stanie dokonać obróbki powierzchni o maksymalnych wymiarach 1,3x1,3x2 m. Możemy poddać lakierowaniu elementy ocynkowane, stalowe i aluminiowe. Warto jednak zaznaczyć, że dla nas nie ma większego znaczenia materiał, z jakiego wykonany jest dany element – jedyny wyjątek stanowią tworzywa sztuczne. Lakiernictwo proszkowe w naszym zakładzie to najwyższa jakość, precyzja i trwałość. Zachęcamy Państwa do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zobacz także:

Malowanie proszkowe Łódź Malowanie proszkowe Lublin Malowanie proszkowe Częstochowa

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory