Firma Valor CNC

Malowanie proszkowe Częstochowa

Malowanie proszkowe w Częstochowie 

Firma Valor oferuje specjalistyczne usługi malowania proszkowego elementów metalowych. Proces ten polega na pokryciu detalu naładowanymi cząstkami farby proszkowej. Substancje te są specjalnie dostosowane do lakierowania proszkowego, dzięki czemu długotrwale utrzymują się na powierzchni malowanych materiałów. W naszych zakładach wykorzystujemy farby antyczne, fasadowe i metalizowane o wysokiej intensywności koloru i dostępne w szerokiej gamie barw RAL. Dzięki nowoczesnej aplikacji elektrostatycznej ITW Gema jesteśmy w stanie pomalować elementy ze stali, aluminium oraz ocynkowane o maksymalnych wymiarach 1,3x1,3x2 m. Każdy element pokrywamy trwałą powłoką o grubości 70 µm, która utrzymuje się na powierzchni materiału na długo. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, maksymalną precyzję oraz dużą trwałość. Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! 

Powder coating process of metal products

Malowanie proszkowe Częstochowa

Firma Valor – jak to wygląda? 

W firmie Valor podchodzimy profesjonalnie do malowania proszkowego na każdym etapie obróbki. Na indywidualne zlecenie klienta przygotowujemy materiał do lakierowania pod względem chemicznym. Proces malowania proszkowego przeprowadzamy z kolei za pomocą specjalistycznych narzędzi, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągać zadowalające efekty. Korzystamy między innymi z pistoletu natryskowego o dużej mocy, który zapewnia automatyczne, szybkie i precyzyjne pokrycie elementów stalowych i aluminiowych. Nasze zakłady są również dostosowane do wykonywania malowania proszkowego – każdy obiekt ma odpowiednią wentylację oraz oświetlenie. Lakierowanie proszkowe w firmie Valor to najwyższa jakość, precyzja i trwałość na długo! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług obróbki metali!

Zobacz także:

Malowanie proszkowe Warszawa Malowanie proszkowe Wrocław Malowanie proszkowe Szczecin

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory