Firma Valor CNC

Malowanie proszkowe Radom

Malowanie proszkowe w Radomiu

Usługa malowania proszkowego oferowana przez firmę Valor to nowoczesny sposób na pokrywanie detali metalowych farbą. Metoda ta gwarantuje wręcz doskonałe krycie, maksymalną precyzję i największą trwałość gotowych komponentów. Do lakierowania wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL, a na specjalne życzenie klienta możemy pomalować metal również farbami fasadowymi, antycznymi i metalizowanymi. W naszym zakładach posiadamy specjalistyczny sprzęt, taki jak pistolet natryskowy o dużej mocy, który zapewnia automatyczne, szybkie i dokładne lakierowanie materiałów stalowych i aluminiowych. Aplikacja elektrostatyczna firmy ITW Gema umożliwia z kolei równomierne rozprowadzenie substancji na powierzchni oraz gwarantuje najwyższą jakość powłoki o średniej grubości 70 µm. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi malowania proszkowego!

Malowanie proszkowe

Poznaj możliwości firmy Valor!

Firma Valor od 2007 roku specjalizuje się w obróbce metali. Jedną z oferowanych przez nas usług jest malowanie proszkowe z wykorzystaniem nowoczesnych metod i specjalistycznych urządzeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości obróbkę w wielu miastach w Polsce. Wykonujemy malowanie proszkowe części maszyn, części urządzeń, felg oraz elementów konstrukcji stalowych ze stali, aluminium oraz ocynkowanych. Uzyskana w tym procesie powłoka lakiernicza wyróżnia się odpornością na korozję, wysoką temperaturę, chemikalia oraz uszkodzenia mechaniczne. Co warto również zaznaczyć, malowanie proszkowe nie emituje do środowiska żadnych szkodliwych substancji czy rozpuszczalników. Metoda ta gwarantuje także równomierne rozprowadzenie farby na powierzchni materiału. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi specjalistami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zobacz także:

Malowanie proszkowe Lublin Malowanie proszkowe Częstochowa Malowanie proszkowe Białystok

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory