Firma Valor CNC

Malowanie proszkowe Rzeszów

Malowanie proszkowe w Rzeszowie

Malowanie proszkowe oferowane przez firmę Valor polega na pokryciu detalu naładowanymi cząstkami farby proszkowej. Metoda ta pozwala na uzyskanie trwałej i precyzyjnej powłoki o grubości 70 µm na powierzchni materiału metalowego. Zapewniamy najwyższą jakość, maksymalną precyzję oraz profesjonalną obróbkę dopasowaną do Państwa oczekiwań i potrzeb! 

Malowanie proszkowe w firmie Valor – jak działamy? 

Firma Valor funkcjonuje na rynku już od 2007 roku i specjalizuje się w obróbce metali. Wykonujemy między innymi malowanie proszkowe materiałów stalowych, aluminiowych oraz ocynkowanych o maksymalnych wymiarach 1,3x1,3x2 m. Właściwy proces lakierowania poprzedzamy chemicznym przygotowaniem powierzchni według wymagań klienta. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjną aplikację elektrostatyczną firmy ITW Gema, która pozwala na maksymalnie dokładne rozprowadzenie proszku i zapewnia najwyższą jakość powłoki. Do lakierowania stosujemy farby w pełnej palecie kolorów RAL, a na specjalne zamówienie klienta możemy użyć również farb specjalnych antycznych, fasadowych i metalizowanych. Pomalujemy dla Państwa części maszyn, części urządzeń, felgi oraz elementy konstrukcji stalowych. 

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe Rzeszów

– zalety 

Malowanie proszkowe pozwala na uzyskanie równomiernie pomalowanych elementów metalowych w krótszym czasie. Uzyskana powłoka wyróżnia się z kolei dużą odpornością na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę oraz na uszkodzenia mechaniczne. Średnia grubość powłoki lakierniczej (60-80um) minimalizuje natomiast ryzyko powstanie jakichkolwiek niedociągnięć i niedokładności. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz także:

Malowanie proszkowe Lublin Malowanie proszkowe Częstochowa Malowanie proszkowe Białystok

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory