Firma Valor CNC

Etapy współpracy

1. Określenie potrzeb klienta

Pierwszym krokiem procesu produkcyjnego jest koncepcja. Wiemy, że nie każdy klient posiada zaplecze pozwalające prawidłowo przygotować dokumentację techniczną. Dlatego w naszym biurze możemy opracować taką dokumentację z przykładów i sugestii klienta. Wykwalifikowani pracownicy określą najlepszą ścieżkę obróbki, pozwalającą wykonać zamawiany przedmiot. Często klienci dostarczają wyłącznie odręczne rysunki, na podstawie których tworzymy projekt przedmiotu.

2. Przygotowanie projektu

Kolejną etapem jest przeniesienie projektu do postaci cyfrowej. W tej fazie zespół projektantów biegłych w programach typu CAD przerysowuje projekt do postaci komputerowej. Jest to niezbędne, aby cyfrowo sterowane urządzenia mogły przeprowadzić precyzyjną obróbkę materiału. Na tym etapie ustala się również zużycie materiału, czas potrzebny do przeprowadzenia obróbki oraz koszt wykonania określonej partii produktów.

3. Wykonanie gotowego produktu

Następnie przetworzony cyfrowo projekt trafia do obróbki na urządzeniach CNC gdzie doświadczony zespół pracowników sprawnie realizuje zlecenie. Gotowy produkt trafia do klienta niezwłocznie po zakończeniu całego procesu obróbki.

Możliwości

Zapraszamy do galerii zdjęć i filmów, obrazujących nasze możliwości produkcyjne i projektowe, które dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologi komputerowych, pozwalają nam na maksymalną możliwą precyzję i jakość wykonania.

PRZEJDŹ DO DZIAŁU MEDIÓW dział mediów

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory