Firma Valor CNC

Cięcie laserem Szczecin

Produkcja metalowych części konstrukcyjnych – cięcie blach wiązką lasera

Nasze działania skupiają się na dostarczeniu wysokiej jakości, gotowych elementów montażowych, które charakteryzują się precyzyjnym, starannym wykonaniem. Cięcie laserem umożliwia nam szybką i dokładną realizację zleceń. Nasz nowoczesny, w pełni wyposażony park maszynowy to gwarancja dokładnego wycinania metalowych części – klientom ze Szczecina oraz okolic oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Cyfrowe sterowanie maszyn oraz wąskie szczeliny cięcia zapewniają optymalne zużycie materiału roboczego oraz uzyskanie czystych, gładkich powierzchni, bez pęknięć i zadrapań. Na życzenie naszych klientów, nasi specjaliści pomogą w przygotowaniu szczegółowego projektu, odzwierciedlającego koncepcję tego, w jaki sposób ma wyglądać gotowy produkt.

Cięcie laserem to technika, która pozwala na znaczne zaoszczędzenie na kosztach produkcji – czas realizacji jest to nieporównywalnie krótszy niż w przypadku korzystania z tradycyjnej metody obróbki skrawaniem. Wycinanie laserowe kształtów to również niewielki pobór prądu – metoda ta odznacza się więc wydajnością oraz wysoką jakością wykonania. Nasi klienci z Lublina mogą skorzystać z naszych profesjonalnych usług – zapewniamy możliwość wycięcia każdego, nawet najbardziej skomplikowanego kształtu. Do produkcji elementów konstrukcyjnych wykorzystujemy metodę cięcia CO2 oraz innowacyjną technologię Fiber.
giecie-blach-valor

Cięcie laserem – innowacyjna technologia – oferta dla Szczecina i okolic

Mieszanka gazów działających na twarde, metalowe powierzchnie wraz z wiązką lasera tworzą razem perfekcyjnie gładkie, doskonale wyprofilowane kształty o wysokiej jakości krawędziach, których nie trzeba poddawać dodatkowym zabiegom wykończeniowym. Metoda ta zapewnia również niewielkie ilości ubytku materiału. Cięcie laserem pozwala uniknąć wad w strukturze materiału oraz znacząco skraca czas produkcji. Nasze usługi to gwarancja stuprocentowej powtarzalności przygotowanych elementów. Zapewniamy również możliwość wycięcia wąskich, małych otworów, które są mniejsze i cieńsze niż grubość blachy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – posiadamy maszyny sterowane cyfrowo oraz nowoczesne oprogramowanie, dzięki czemu uzyskany efekt jest pełnym odzwierciedleniem początkowej koncepcji. Gotowy produkt posiada kształty i wymiary adekwatne do oczekiwań klientów. Zapraszamy Szczecin do współpracy!

Zobacz także:

Cięcie laserem Gdańsk Cięcie laserem Bydgoszcz Cięcie laserem Poznań

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory