Firma Valor CNC

Gięcie blach Wrocław

Gięcie blach we Wrocławiu z firmą Valor 

Obróbka blach płaskich wymaga profesjonalnego podejścia, dużego doświadczenia i fachowej wiedzy. Dlatego właśnie firma Valor zatrudnia jedynie doskonałych specjalistów w swoich fachu. Gwarantujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w gięciu blach stalowych i aluminiowych, a każdy projekt wykonujemy z największą starannością i precyzją. W naszych zakładach wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze technologie i maszyny, które umożliwiają nam odkształcanie blachy w dowolny sposób. Dodatkowo, każdy wykonany przez nas komponent będzie w 100% z pozostałymi – nie ma tutaj miejsca na błędy czy niedoskonałości. Zachęcamy więc do kontaktu i konsultacji z naszymi specjalistami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. 

Jak wygląda gięcie blach we Wrocławiu? 

W firmie Valor stawiamy na najwyższą jakość, dlatego do gięcia blach wykorzystujemy nowoczesną prasę krawędziową JORDI, która zapewnia najwyższą precyzję i jakość wykonania komponentów. Urządzenie to naciska na materiał z siłą 150 ton, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dowolnego poziomu odgięcia. Jesteśmy w stanie obrobić materiał stalowy lub aluminiowy o grubości 12 mm oraz długości nawet 3000 mm. Wykorzystujemy również innowacyjny system sterowania CNC, który tworzy symulację projektu. Dzięki temu możemy wprowadzać niezbędne korekty i poprawki do projektu jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Taki sposób działania znacznie ułatwia nam współpracę z klientem. 

Dlaczego warto zdecydować się na gięcie blach we Wrocławiu? 

Firma Valor to specjaliści w obróbce blach płaskich. Jedną z najczęściej wykonywanych w naszych zakładach metod jest gięcie blach, ale na tym nasza oferta się nie kończy. Zajmujemy się również obróbką metali z wykorzystaniem wiązki lasera, a mianowicie cięciem i spawaniem laserowym. Ogromną zaletą naszego zakładu jest to, że to każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością. Każdą realizację wykonujemy szybko, by mogli Państwo dotrzymać terminów, jakie sobie założyliście. Dodatkowo, stosowane przez nas technologie pozwalają tworzyć w 100% dopracowane i estetycznie wykończone komponenty metalowe. Ponadto oferujemy mocno konkurencyjne ceny w porównaniu z innymi zakładami obróbki metali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! Sheet metal bending in factory

Gięcie blach CNC we Wrocławiu 

Firma Valor to specjalista w obróbce blach stalowych i aluminiowych. W naszym zakładach korzystamy z nowoczesnej technologii sterowania numerycznego CNC o trzech osiach „Y1,Y2,X”, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych klientów wstępny projekt realizacji, aby następnie wprowadzić na nim niezbędne poprawki i korekty na Państwa życzenie. Precyzja i dokładność wykonania, szybkość realizacji zleceń i profesjonalne podejście – to właśnie nas wyróżnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Gięcie blach CNC w firmie Valor – dlaczego warto?

Oferujemy profesjonalne usługi obróbki blach z wykorzystaniem innowacyjnym systemów CNC oraz specjalistycznych narzędzi, takich jak prasa krawędziowa JORDI o nacisku 150 ton. Jesteśmy w stanie dokonać obróbki materiałów stalowych i aluminiowych o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Wyróżniamy się szybkością realizacji, dużą elastycznością i wszechstronnością usług oraz 100% precyzją i dbałością o detale. Zapewniamy, że każdy element będzie wygięty dokładnie tak samo. Ponadto, wszystkie nasze usługi dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy więc do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

CNC we Wrocławiu

Firma Valor specjalizuje się w obróbce metali w nowoczesnej technologii sterowania numerycznego CNC, wyposażonego w trzy osie Y1,Y2,X. Dziękie temu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu maksymalną precyzję i dokładność obróbki. Ta technologia pozwala nam również na wykonanie wstępnej symulacji, na której możemy w dalszej kolejności wprowadzać niezbędne zmiany i poprawki na życzenie klienta. Nasze usługi obróbki metali są więc w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą obróbki metali!

Obróbka metali w technologii CNC 

W naszych zakładach zajmujemy się obróbką metali z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii. Całkowita powtarzalność, wysoka precyzja oraz szybkość realizacji zleceń – to właśnie nas wyróżnia. Zaawansowana technologicznie prasa krawędziowa JORDI pozwala nam na obróbkę materiałów o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Specjalizujemy się również w cięciu i spawaniu metali przy użyciu cienkiej wiązki lasera, który daje ogromne możliwości dokładnej obróbki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Lublin Gięcie blach CNC Radom Gięcie blach CNC Łódź

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory