Firma Valor CNC

Malowanie proszkowe Łódź

Malowanie proszkowe w Łodzi 

Firma Valor to specjalista w obróbce metali, który oferuje najwyższej klasy usługi już od 2007 roku. Jedną z naszych specjalności jest malowanie proszkowe, które polega na pokryciu detalu naładowanymi cząsteczkami farby. Metoda ta pozwala na stworzenie maksymalnie precyzyjnej i dokładnej powłoki lakieru na powierzchni materiału – tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia czy niedoskonałości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Poznaj możliwości firmy Valor!

W naszych zakładach korzystamy wyłącznie z najbardziej zaawansowanych metod i narzędzi, a do obróbki zatrudniamy jedynie wykwalifikowany personel, który posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu uslugi na najwyższym poziomie. Stosowana przez nas innowacyjna aplikacja elektrostatyczna firmy ITW Gema pozwala na doskonałe rozprowadzenie farby na materiale, a jednocześnie zapewnia najwyższą jakość gotowej powłoki, której średnia grubość wynosi 70 µm. Niezwykle wydajny pistolet natryskowy o dużej mocy gwarantuje z kolei szybkie, automatyczne krycie materiałów stalowych i aluminiowych oraz ocynkowanych. Lakiernictwo proszkowe, jakie wykonujemy dla naszych klientów, to najwyższa jakość, precyzja i trwałość. 

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe w Łodzi

– zalety

W firmie Valor do malowania proszkowego wykorzystujemy najwyższej jakości farby w pełnej gamie kolorów RAL oraz specjalne farby antyczne, fasadowe i metalizowane. Substancje te tworzą na powierzchni materiału powłokę odporną na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne. Wykonujemy usługi malowania proszkowego materiałów o maksymalnych wymiarach 1,3 x 1,3 x 2m na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zobacz także:

Malowanie proszkowe Warszawa Malowanie proszkowe Lublin Malowanie proszkowe Wrocław

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory