Firma Valor CNC

Gięcie blach CNC Łódź

Gięcie blach CNC w Łodzi – wybierz firmę Valor! 

Blachy płaskie mogą być przerabiane i kształtowane na wiele sposobów. Jedną z najczęściej wykonywanych metod obróbki metali jest jednak usługa gięcia blach, która polega na wyginaniu materiału do upragnionego kształtu. Do obróbki blach wykorzystujemy profesjonalną prasę krawędziową JORDI o nacisku 150 ton. Urządzenie to pozwala nam na wykonanie precyzyjnego i dokładnego cięcia i gięcia blach. Nasza praca opiera się też na innowacyjnym systemie sterowania CNC, który umożliwia nam przygotowanie wstępnej symulacji, a co za tym idzie, wprowadzenie niezbędnych korekt i poprawek. W ten sposób mamy pewność, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. 

Gięcie blach w Łodzi – zalety rozwiązania 

Gięcie blach w technologii CNC w firmie Valor ma wiele zalet. Przede wszystkim do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największą starannością i precyzją, dzięki czemu wytworzone przez nas komponenty są dopracowane i powtarzalne. Zaawansowana technologia, duże doświadczenie i profesjonalna wiedza naszych pracowników sprawia, że niedoskonałości i odchyły są niedopuszczalne. Nasza firma wyróżnia się również elastycznością i wszechstronnością, którą zawdzięczamy naszej prasie krawędziowej o dużych możliwościach. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie szybko, precyzyjnie i powtarzalnie. Stosowane przez nas technologie pozwalają nam obrabiać metale o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Gwarantujemy więc kompleksowe usługi obróbki blach na najwyższym poziomie! 

Gięcie blach w Łodzi i nie tylko – poznaj pełną ofertę firmy Valor! 

W firmie Valor specjalizujemy się w obróbce blach płaskich z pomocą nowoczesnych technologii i maszyn. Stosowana przez nas prasa krawędziowa JORDI pozwala na cięcie i gięcie blach stalowych i aluminiowych. W naszych zakładach wykorzystujemy jednak również nowoczesną wiązkę lasera, dzięki której jesteśmy w stanie ciąć i spawać metale z maksymalną precyzją. Oferujemy także usługi spawania TIG/MIG oraz malowania proszkowego i wykrawania blach. Ponadto, wszystkie nasze usługi dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach w porównaniu do konkurencyjnych zakładów obróbki metali. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania! 

Sheet metal bending in factory

Gięcie blach CNC w Łodzi

– nowoczesne podejście i profesjonalna obsługa 

Firma Valor specjalizuje się w obróbce blach płaskich z pomocą nowoczesnych technologii i specjalistycznych urządzeń. W swoich zakładach korzystamy z zaawansowanych systemów CNC, dzięki którym jesteśmy w stanie przerabiać metale z maksymalną precyzją i całkowitą dokładnością. Każdy komponent wychodzący spod naszej ręki jest wygięty tak samo, a jednocześnie dopracowany. Nasza praca opiera się na zastosowanej technologicznie prasie krawędziowej JORDI o nacisku 150 ton. Stosowane przez nas technologie CNC umożliwiają nam stworzenie wstępnego projektu obróbki. W rezultacie mamy możliwość wprowadzania poprawek i korekt przed przystąpieniem do właściwych działań. Nasze usługi są więc w pełni dostosowane do Państwa oczekiwań i potrzeb! 

Gięcie blach CNC w Łodzi

– dlaczego my? 

W naszych zakładach dokonujemy obróbki blach stalowych i aluminiowych o grubości nawet 12 mm i długości aż 3000 mm. Nasza oferta jest mocno zróżnicowana, elastyczna i wszechstronna – każde zlecenie wykonujemy szybko i precyzyjnie, a elementy metalowe są w 100% powtarzalne. Zapraszamy więc do kontaktu i konsultacji z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania!

CNC w Łodzi

Firma Valor to specjalista w obróbce blach płaskich, który oferuje swoje usługi już od 2007 roku. W naszych zakładach wykorzystujemy profesjonalną prasę krawędziową o nacisku 150 ton, precyzyjną wiązkę laserową i nowoczesny system sterowania numerycznego CNC – wszystkie te narzędzia umożliwiają nam wykonywanie precyzyjnej i dokładnej obróbki materiałów metalowych. Nowoczesny wyświetlacz LCD daje nam również możliwość stworzenia dla Państwa wstępnej symulacji obróbki – jeśli więc Państwa zamierzenia ulegną zmianie, możemy zmodyfikować projekt jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zamówienia. Takie podejście minimalizuje również ryzyko błędów i odchyleń w procesie obróbki CNC. Możemy więc zapewnić, że otrzymają Państwo produkt w 100% dopracowany i powtarzalny. 

Usługi CNC w Łodzi z firmą Valor 

Obróbka metali wymaga wyjątkowej precyzji i staranności, co gwarantujemy w firmie Valor. Wykonujemy usługi gięcia i cięcia metali z wykorzystaniem nowoczesnej technologii sterowania numerycznego CNC. Jesteśmy w stanie również wykonać cięcie, wykrawanie i spawanie metali przy pomocy lasera oraz malowanie proszkowe i spawanie TIG/MIG. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i wyjątkową szybkość realizacji zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

Zobacz także:

Gięcie blach CNC Bydgoszcz Gięcie blach CNC Szczecin Gięcie blach CNC Białystok

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory