Firma Valor CNC

Malowanie proszkowe Gdańsk

Malowanie proszkowe w Gdańsku 

Firma Valor to specjalista w obróbce metali, a jedną z oferowanych przez nas usług jest malowanie proszkowe. W tym procesie wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i specjalistyczne narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Właściwy proces malowania poprzedzamy odpowiednim przygotowaniem chemicznym metalowej powierzchni według indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Każdy lakierowany przez nas element jest więc dopasowany do Państwa i dopracowany pod każdym względem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług obróbki metali!

Powder coating process of metal products

Usługa malowania proszkowego Gdańsk

w firmie Valor – dlaczego warto?

Usługa malowania proszkowego polega na pokryciu detalu naładowanymi cząsteczkami specjalistycznej farby. Każdy detal pokrywamy powłoką lakieru o grubości średnio 70 µm, która utrzymuje się na powierzchni malowanego metalu dzięki siłom elektrostatycznym. W dalszej kolejności pomalowane komponenty są nagrzewane, a w wyniku tego farba ulega stopnieniu i polimeryzacji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjną aplikację elektrostatyczną firmy ITW Gema, która pozwala na doskonałe rozprowadzenie substancji na powierzchni metalu. Specjalizujemy się w malowaniu części maszyn, części urządzeń, felg oraz elementów konstrukcji stalowych. Jesteśmy w stanie pokryć farbą komponenty ze stali, aluminium lub ocynkowane, ale warto również zaznaczyć, że materiał wykonania elementu nie ma dla nas dużego znaczenia. Jedyny wyjątek stanowią detale z tworzywa sztucznego. Malowanie proszkowe pozwala uzyskać powłokę lakierniczej, odpornej na korozję, chemikalia, wysoką temperaturę oraz na uszkodzenia mechaniczne. Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Zobacz także:

Malowanie proszkowe Częstochowa Malowanie proszkowe Bydgoszcz Malowanie proszkowe Białystok

Technologia


 • Cięcie laserem

  Blachy stalowe, konstrukcyjne, nierdzewne i aluminiowe. Obszar roboczy: 3000 x 1500 mm. Gwarantujemy 100% powtarzalności wykonywanych elementów. Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.


 • Cięcie laserem rur i profili

  Wykonujemy cięcie rur i profili zamkniętych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium, miedź, mosiądz.


 • Gięcie blach

  Innowacyjny system sterowania CNC, wyposażone w 3 osie „Y1,Y2,X”. Gięcie blach o grubości do 6mm, oraz długości do 3000 mm na prasie krawędziowej JORDI o nacisku do 125 ton. Zapewniamy wysoką wydajność oraz 100% powtarzalność wykonywanych zleceń.


 • Cięcie, wykrawanie blach

  Oferujemy profesjonalne wykrawanie blach stalowych, konstrukcyjnych, aluminiowych i nierdzewnych. Przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów.


 • Malowanie proszkowe

  Za pomocą farb proszkowych lakierujemy różnorodne elementy stalowe, aluminiowe i ocynkowane. Oferujemy farby proszkowe w pełnej palecie kolorów RAL oraz farby specjalne (antyczne, fasadowe, metalizowane). Lakierujemy detale o wymiarach max. 1,3 x 1,3 x 2 [m].


 • Nasza jakość

  Szczególną wagę przykładamy do jakości świadczonych przez usług nas projektowanych i wytwarzanych produktów. Prowadzimy ścisłą kontrolę jakości na każdym etapie produkcji a używane surowce i półprodukty pochodzą tylko od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców.

 do_gory